אודות

מוֹצָאוֹת. כי נוחיות זו מומחיות!

מוצאות שירותים ניידים, החברה הראשונה בישראל שזיהתה את הצורך בשירותים ניידים ושירותים כימיים וזמינים לכל משימה, הובילה למהפך ולשינוי אמיתי באיכות החיים של השוהים בשטח, בעבודה, בשירות הצבאי, באירועים פרטיים ועסקיים, במופעים ובאירועים ציבוריים המוניים.

משנת 1989 חברת מוצאות ממשיכה להוביל את תחום השירותים הניידים בישראל. המומחיות שצברה מוצאות בשירותים ניידים ושירותים כימיים להשכרה, מגוון הפתרונות האיכותיים שהיא מציעה, הטכנולוגיה המתקדמת והגישה השירותית והאכפתית המאפיינת את צוות העובדים בחברה, מאפשרים לכם ליהנות ממענה מושלם לכל משימה – בכל מקום ובכל שעה.

 

מוֹצָאוֹת. ליהנות מכל היתרונות!

ייעוץ ושירות מקצועי

עם מגוון תאי שירותים ניידים להשכרה, כל אחד מכם ימצא במוצאות את הפתרון המתאים ביותר לדרישותיו, לאופי האירוע ולמספר המשתמשים הצפוי. במידת הצורך, נציג מוצאות יערוך בתיאום איתכם סיור מקדים בשטח, לצורך תיכנון כמות וסוג תאי שירותים ניידים ומיקומם האופטימלי בשטח.

 
פריסה ארצית

צי המשאיות של מוצאות שירותים ניידים מופעל ע"י מוקד שירות ארצי העומד לרשותכם 24 שעות ביממה, בכל עונות השנה וערוך לאספקה מהירה של תאי שירותים ניידים, השכרת שירותים כימיים ושירותים ניידים לאירועים, לפריסה יעילה בשטח ולעמידה בלוחות זמנים קצרים במיוחד.

 
פתרונות מתקדמים

מוצאות מציעה מגוון דגמי תאי שירותים ניידים, מקלחות וברזיות לשטח – בכל תקציב ולכל פרק זמן. תאי השירותים הניידים המאובזרים של מוצאות מבוססים על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, המבטיחות סניטציה מושלמת והפרדה מוחלטת בין חלל תא השירותים הניידים לבין מיכל הפסולת, לשימוש נעים ונוח.

 
תחזוקה מושלמת

מוצאות מבצעת בדיקות בקרת איכות מחמירות לכל השירותים הניידים ולכל מוצריה ומקפידה על תחזוקה מקצועית מקיפה ופינוי סדיר – הן במסלולי שכירות חודשית והן בהשכרה קצרת טווח של שירותים ניידים לאירועים. בנוסף, באפשרותכם להזמין איש שירות וסניטציה מטעם מוצאות, אשר יבטיח את ניקיון התאים בשירותים הניידים ותקינותם בזמן האירוע.

 
ידידותיים לסביבה

מוצרי מוצאות ממלאים תפקיד פעיל בהגנה על איכות הסביבה: נוזלי הניקוי הסניטריים המיועדים לשירותים הניידים של מוצאות, הם חומרים ביולוגיים וידידותיים לסביבה, צי הרכבים של מוצאות חסכוני באנרגיה ומשקלם הקל של התאים מפחית את השימוש בדלק ואת זיהום האוויר הנוצר בעת הובלת תאי שירותים ניידים ליעדם.

כחברה מורשית לסילוק פסולת, מוצאות מקפידה לפנות את הפסולת המצטברת בתאי שירותים כימיים למתקני טיהור השפכים בתדירות קבועה, תוך חיסכון במים והקפדה על הנחיות חוק מחזור פסולת.

 
חדשנות ויצירתיות

בחברת מוצאות מאמינים ששירותים ניידים הם הרבה מעבר לשירותים… גישה זו באה לידי ביטוי בקו המוצרים המעוצב והייחודי מוצאות Art, באמצעותו תוכלו להתאים את עיצובו של כל תא שירותים ניידים לאופי ולקונספט האירוע בו הוא מוצב. בנוסף, מוצאות מציעה למפרסמים את מוצאות Media – תאי שירותים כימיים המשמשים פלטפורמה פרסומית יעילה ואפקטיבית.

 
הוגנות ואכפתיות

מוצאות שירותים ניידים, כחברה מובילה בתחומה, מציעה לכם תאי שירותים כימיים להשכרה ותאי שירותים ניידים לאירועים במחיר הוגן וסביר ועושה את המיטב, כדי להבטיח את שביעות רצונכם המלאה.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com