אירועים

שירותים לאירועים

כשמדובר באירוע משפחתי או חברתי תחת כיפת השמיים, חתונה רבת משתתפים, הפנינג קהילתי בשטח, אירוע משפחתי בחצר הבית, יום גיבוש אתגרי לחברה, או מופע פארק עם רבבות משתתפים, מוצאות תמיד איתכם עם שירותים לאירועים ושירותים ניידים מפוארים.

שירותים ניידים לאירועים

בחברת מוצאות שירותים ניידים תמצאו צוות מומחים קשוב ומיומן, אשר יעניק לכם ייעוץ מקצועי ואישי שיעזור לכם לבחור תאי שירותים כימיים לאירועים, ע"פ אופי האירוע, מספר המשתתפים, הרכב המשתתפים (צעירים, מבוגרים, נכים וכו'), זמינות תשתיות המים, הביוב והחשמל בשטח, המיקום האופטימלי להצבת תאי שירותים ניידים, הנגישות, מסגרת התקציב, עיצוב תאי השירותים הכימיים ועוד. בנוסף, נעמיד לרשותכם, במידת הצורך, צוות תפעול מקצועי שיבטיח כי השירותים הניידים יישארו תקינים, מאובזרים, מאווררים ונעימים לשימוש לכל אורך האירוע.

שירותים ניידים לאירועים
שירותים ניידים לאירועים

מוֹצָאוֹת Art

האם כשאתם מארגנים אירוע, אתם משקיעים מחשבה רבה בבחירת הקונספט והסטיילינג שלו כדי להעניק לאורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת? גם אנחנו! לראשונה בישראל, חברת מוצאות מאפשרת לכם ליהנות מתאי שירותים כימיים לאירועים בעיצוב אישי, המותאם לקונספט האירוע ולאופי המשתתפים: כפרי, אורבני, וינטאג', מודרני, ילדים ועוד. כל מה שנותר לכם זה לבחור את העיצוב המתאים לאירוע שלכם ותאי שירותים כימיים לאירועים של מוצאות Art בדרך אליכם!

מוֹצָאוֹת Media

מופעי מוסיקה, מחנות נוער, פסטיבלים ואירועי פארק המתקיימים בישראל, מחייבים הצבת מערך של שירותים ניידים לשימוש הקהל, המונה לעיתים עשרות אלפי אנשים. מהיום, ביתני שירותים לאירוע של מוצאות הופכים עבורכם, המפרסמים, למדיום פרסומי רב עוצמה! עם תאי שירותים לאירועים של מוצאות Media, המותג או הקמפיין הפרסומי שלכם יזכה לחשיפה אפקטיבית לקהל שבוי, השוהה בסמוך לשירותים הניידים או בתוכם. לתיאום פגישת ייעוץ צרו קשר